Skip links

SEO Hizmetleri

DevelSEO

DevelSEO ekibi olarak reklam maliyetinizi düşürüp sizi seo ile daha az reklam daha çok müşteri ile yükselteceğiz.

Uzman Ekip

Seo ekibimiz 12 yıllık tecrübe ile şimdiye dek koton gibi dev bir firmanın SEO işlemlerini yapmıştır

Ücretsiz Analiz

SEO işlemi için bize ulaşıtıktan sonra bize websitenizin adresini gönderin

Analiz Yapma

Yaptığımız analiz sonucu siteniz yükselişte mi değil mi veya hataları nedir sitenizin nelere ihtiyacı vrdırı gibi bir rapor hazırlıyoruz.

Analiz Sonucu

Analiz sonuçlarına göre tüm müşterilerimizi bizimle çalışmya devam etmektedir. Sizde onlardan biri olun!

SEO Faydaları

SEO Search Engine Optimization demektir yani arama motoru optimizasyonu demektir.

Reklam Maliyeti

SEO reklama vereceğiniz maliyeti düşürüp sizi yükseltmektedir google arama sonuçlarında

Hit Artışı

SEO çalışması ile beraber aldığınızın günlük ziyaretçi sayısının daha fazlasına ulaşmasını garantiliyoruz.

SEO Müşteri Arttırır

SEO çalışması ile ziyaretçi sayınızı yükselttiğimiz için buna oranla sitenizden gelecek müşteri sayısı da artmaktadır.

SEO Nerede Yapılır?

Türkiye'nin en iyi kreatif reklam ajanslarından olan DevelCoder SEO konusunda uzman bir ekibe sahiptir. SİZİ ARAMIZDA GÖRMEK İSTERİZ

Yüksek Performans

SEO hizmeti yapıldığı anda etkisini göseren bir çalışma değildir. Yapılan çalışmanın ardından en az 6 ay sonra etki göstermektedir.

Paranız Cebinizde Kalsın
DevelCoder'a Güvenin!

Seo Nedir?

Yapılan SEO çalışmaları incelenecek olursa; dijital pazarlama yöntemleri arasında önemli bir yere sahip olan SEO, web sitelerin arama motorlarının mevcut konumlarını iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

 Ayrıca siteleri ziyaret eden kullanıcılara benzer bir deneyim yaşatmak ve de siteye gelen organik trafiği nitelik ve nicelik açısından daha da arttırmak bu yönde geliştirmek üzere uygulanmakta olan teknik ve strateji çalışmalarının tamamıdır.

Bunun yanı sıra, SEO nedir sorusuna verilecek en güzel cevaplardan biri de hedeflenen sözcük ve de sözcük grupları ile web sitelerini arama motoru sonuçlarına göre yükseltmek, daha üst performans çalışmaları yaparak üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır.

Çağımızda, arama motorlarındaki algoritmaların teknolojik bakımdan ilerlemesi aynı zamanda mobil cihazlarda internet kullanıcılarının artması ile kullanıcılara daha fazla fayda sağlayabilme fikri oluşmuş, SEO çalışmaları bu noktada çağ atlamıştır.

Dolayısıyla, arama motorlarında listeye girmek ve de yükselebilmek için oyunu kurallarına göre oynayabilmek ayrıca internet kullanıcılarına pek çok değer sunmak gerekmektedir.

Seo Nasıl Yapılır?

Web sitelerinin yüklenme hızından SEO büyük oranda etkilendiği için kullanıcılar tarafından web sitelerinin hızını düşüren öğeler kaldırılmalı ayrıca sitenin hızını arttıracak yüklemeler yapılmalıdır. Önceki zamanlarda SEO ile ilgili yapılacak çalışmalarda genellikle anahtar kelime kullanımları ön planda olsa da günümüzde kullanıcıların internet üzerinde oluşturdukları deneyimler sayfa sıralarını önemli ölçüde etkilemektedir.

İnternet sitelerinin daha yavaş yüklenmesi ayrıca arama motorlarına internet sitelerinin problemli olabileceğini düşündüreceği için, daha yavaş yükleme gerçekleştiren internet sitelerini arama motorlarında daha alt sıralarda göstermektedir. Bu bağlamda arama motorları da kullanıcılarına daha faydalı ve daha iyi deneyim fırsatları sunmak için uğraşmaktadırlar. Bu nedenle de yavaş açılan internet sitesi sayfaları yerine sayfa açılma hızı daha da yüksek olan internet siteleri önerilmektedir.

 SEO Danışmanlığı ve Hizmeti

Web sitelerinin internet üzerinde arama motorlarında mevcut sıralamalarını arttırabilmek adına yapılan çalışmalar SEO danışmanlığı kapsamına girmektedir. Binlerce kalemden oluşan bir çalışmanın eseri SEO danışmanlığı, çok hassas noktalara sahiptir. Bu anlamda SEO çalışmaları disiplinler arası bir hassasiyetin ürünü olmaktadır. Aksi durumlarda ise, SEO çalışmaları açısından bakıldığında pek bir başarı elde etmek mümkün gözükmemektedir. Özellikle web sitelerinin kendisi ile ilgili olarak kelime öbeklerinde arama motorları vasıtası ile üst yerlerde bulunması organik trafiği arttırmaktadır.

 Bununla birlikte, ilgili olan web sitesi kullanıcı ve sahiplerine önemli katkılar sağlamış olmaktadır. SEO danışmanlığı ya da SEO hizmetlerinin ana amacı web sitelerine ait olan trafiği herkesin görebileceği şekilde arttırmaktır diyebiliriz. Örnek olarak, bir firma kahve üretimi yapmakta ve de “kaliteli filtre kahve” ya da “en iyi çekirdekli kahve” şeklinde arama sorgularında ön sıralarda yer alırsa firmanın organik ziyaretçi grupları artacaktır.

 Aynı zamanda buna bağlı olarak firmanın satış grafiklerinde yükselmeler olacaktır. İşte SEO danışmanlığı da firmalara bu anlamda destekler vermekte, profesyonel anlamda hizmetler sunmaktadır. Ayrıca SEO uzmanı veya SEO danışmanı gibi isimler SEO hakkında nitelik ve de uzmanlık yönünden tecrübe sahibi kişilerdir.

Arama Motorlarında Üst Sıralarda Yer Almanın Önemi

 Özellikle online rekabetlerin ön planda olduğu çağımızda; hizmetler, ürünler ve de kurumsal kimlik ile rakiplerden ayrışmak daha üstün konum elde etmek amacıyla planlı hazırlanmış bir dijital pazarlama planlarına sahip olunması gerekmektedir. İşletmelerin çevrim içi varlıklarını güçlendiren dijital pazarlama teknikleri arasında çoğunlukla arama motoru optimizasyonu çok önemli bir yere sahip olmaktadır. İnternet sitelerine yapılabilecek ya da yaptırılacak arama motoru optimizasyonları ile dijital ortamlarda marka güvenilirliğiniz artabilir bu sayede daha görünür hale gelirsiniz.

 SEO Çalışmalarının Etkinliğinin Ölçülmesi

 Arama motoru optimizasyonları ile ilgili yapılan çalışmaların verimliliğini ve de kapsamını ölçebilmek için ücretli ya da ücretsiz analiz araçları mevcuttur. Ücretsiz olan SEO araçları arasında Google’ın Ads kullanıcıları için tahsis ettiği anahtar kelime planlayıcıları web site kullanıcı ve web site sahipleri için sunduğu search Console ya da Google Analytics en ön sıralarda gelmektedir.

 Arama motorları içerisinde önde olan Yandex firması kullanıcıları için Yandex Metrica, ayrıca Bing isimli arama motorunun Web Master Tools ismi altında kullanıcılarının hizmetine sunduğu ücretsiz olan SEO analiz araçları sayesinde web sitenizi arama motorlarına rahatlıkla kaydedebilir, ayrıca ziyaretçi trafiğini de takip edebilirsiniz.

 SEO Yapmak İçin Eğitim Gerekir mi?

 Belirli bir düzen ve de program içinde çalışmayı gerektiren SEO analitik zeka, proje geliştirebilme, iletişim ve de iş birliği meselelerinde kendisini yetiştirebilmiş, uzman kişilerce yapılmalıdır. Bu sıralanan özelliklerin en az birisinin kişilerde bile eksik olması o kişinin firmaya olan performansını 0 kötü anlamda etkileyecektir.

 SEO uzmanlarının pazarlama ve de dijital pazarlama konularında uzman seviyesinde olması için eğitimli olması şarttır. Teknik olarak bakıldığında kodlama ve temel seviyede yazılım bilgisine hakim, aynı zamanda deneyimli ve eğitimli olan bir SEO danışmanı özellikle site içi SEO hatalarını kolay bir şekilde bulup bu sorunların giderilmesi hususunda etkin çözümler üretebilecektir.

    Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
    Explore
    Drag