Skip links

Dijital İçerik Koruma DMCA

Dijital İtibar Koruma
Dijital ortamda kişisel itibarınızı, markanızı, film ve dizilerinizi koruyoruz

İçerik koruma

Develcoder Dijital İtibar Koruma

Film ve Dizilerinizin Koruması<br><br><span style="color: rgb(115, 117, 136); font-family: Chivo, sans-serif; font-size: 16px; font-weight: 400;">Google arama sonuçlarında markanıza ait koruma</span>

Film ve Dizilerinizin Koruması

Google arama sonuçlarında markanıza ait koruma

Marka Hakları Koruma

Markanıza ait veya kişisel itibarınıza ait hukuki ve yazılımsal süreç

Google Koruma

Google Koruma

Google arama sonuçlarında markanıza ait koruma

İnstagram Koruma

İnstagram Koruma

İnstagramdaki marka ve kişisel bilgilerinizin korunması

Pro
Tiktok Koruma

Tiktok Koruma

Tiktok video ve görsellere ait markanızın korunması

Youtube Koruma

Youtube Koruma

Youtube ait video ve görsellerin korunması ve taranması

Sık Sorulan Sorular

İçerikleri uzman çalışanlarımız 1 saatte bir denetler. 

Bu tamamen platformdan platforma göre değişiyor bazen 1 günde bazen ise 3 gün gibi süreleri bulabiliyor.

Markalarda da geçerlidir. 

İhtiyacınız olan nedir?

Kişisel İtibar Koruma ve Hukuki Süreç

Kişisel itibarınızı web ortamından taranır ve gerekli işlemler yapılır.

Marka Koruma ve Yönetim

Markanıza ait tüm sosyal medya ve web taraması yapılır.

Marka Koruma+ Üst Paket Film ve Dizi Koruma

Kişisel itibar koruma ve marka koruması bir arada yapılır. Film ve Dizi koruması yer alır

Dijital İçerik Koruma DMCA Nedir?

Şirket sayfaları, bloglar vb. için orijinal bir makale oluşturmak için saatler harcayabilirsiniz. Ancak, metin yazarlığı adı verilen bir sistem kullanarak zahmetli bir şekilde oluşturduğunuz makaleleri çoğaltıyorlar. Elbette bunu engellemenin yolları var, kimileri için bu yöntemler aşılabilir, kimileri için ise sadece belirli şirketler onları koruyor.

İçerik Koruma Nedir?

 Web sitesi bu gibi durumları düşünmüş ve bunları önlemek için ücretsiz hizmetler sunmuştur. Ancak bu sitenin yaptığı bir nevi cezalandırma sistemine dönüşmektir. Web sitelerinizdeki içeriği korumak için bir lisans sunar. Üyeliği her geçen gün artan bu site, üye sitesinin içeriğini lisanslamaktadır. Web sitenizi kontrol edecekler ve kabul edilirseniz yazılar ve eserler web sitenize ait olacaktır. Orijinal içeriğin çalınması veya izinsiz kopyalanması durumunda siteyi şikayet edilmesi gerekmektedir.

Dijital İçerik Koruma Nasıl Yapılır?

 Yüksek Bant Genişliği Dijital İçerik Koruması (HDCP), bağlantılar arasında aktarım sırasında dijital ses ve video içeriğinin kopyalanmasını engelleyip yazılımlar aracılığıyla geliştirilmiş bir dijital kopya korumasıdır. Bağlantı türleri şunları içermektedir.

 

DisplayPort (DP),

 

Dijital Görsel Arayüz (DVI),

 

Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü (HDMI),

 

Gigabit Video Arayüzü (GVIF),

 

Birleşik Ekran Arayüzü (UDI).

 

 Sistemin amacı, şifrelenen içeriğin etkisiz cihazlarda veya kopyalama işlemi için kullanılan cihazlarda oynatma işlemini durdurmaktır. Veriler gönderilmeden hemen önce, iletici cihaz, alıcının verileri göndermeye herhangi bir yetkisinin olup olmadığını bilmektedir. Verici ile alıcıyla akarken gizli bir dinleme işlemi olmaması için verileri şifrelemektedir.

 İçerik koruma işlemi için veya üretici kişinin patent için belli bir lisansa ihtiyacı vardır. Örnek verilmesi gerekirse herhangi bir cihaz kopyalama işlemi yapacak şekilde tasarlanmaktadır. İçerik koruma işlemini gerçekleştirebilmek için, problemi bulup, çözmesi gerekmektedir. HDCP olmayan alıcılara yüksek tanımlı korumalı video iletmemelidir ve DVD-Audio çalışmaları belli bir adreste oynatılabilir.

 Dijital Marka Koruma Hizmeti Nedir?

 Girişimcilik konusu veya herhangi bir marka yaratıp, bu süreci yönetmek insan için eğlenceli gelebilmektedir. Bu süreçlerden karşınıza çıkacak adımlardan biriside marka koruma hizmeti işlemidir. Bu işlem gözünüzü korkutmamalıdır. Marka koruma hizmeti kolay ve basit bir işlemdir.

 Fikirlerini gerçek hayata dönüştürmek ve sevdiği işi yapmak bugün birçok insanın hayallerinden biridir. Ancak bu heyecanlı yolculuğun arka planında sizi bekleyen birçok süreç var. Ayrıca bu uygulamalar markanızın geleceği için önemlidir. Bu önemli işlemlerden biri de marka tescilidir. Dijital marka koruma gün geçtikçe daha da önemli hale gelmektedir.

 Dijital marka koruma hizmeti için atılacak adım marka tescillidir. Öncelikle marka tescilinin ne anlama geldiğini açıklayalım. Bir şirketin sunduğu mal veya hizmetleri rakiplerinden ayıran işarete marka denir. Marka tescili, bu sembolün ve şirkete ait hakların tescili anlamına gelir. Bir marka adı ve logosuna karar verdikten sonra, yasal koruma sağlamak için markanızı kaydettirmeniz gerekmektedir.

 Yukarıda 3 başlık hakkında daha detaylı bilgi alıp, gerekli hizmeti almak istiyorsanız akla gelen en iyi site develcoder.com sitesidir. Firma müşterilerine verdikleri hizmetle bu konu hakkında güvenilirdir. Verilen hizmet konusunda kalite, kaliteyle birlikte hızlı bir hizmet göstermektedir. Bunun yanı sıra hizmetin fiyatı gayen uygun olduğu net bir şekilde söylenebilir. Sizlerde bilgi alıp, hizmetten yararlanmak isterseniz develcoder.com sitesine gidip, siteyi gezinebilirsiniz.

Hemen Bilgi Alın

    Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
    Explore
    Tıkla